YILPORT   Anasayfa | Kariyer | Lokasyon | Bilgi Toplumu Hizmetleri
Türkçe İngilizce
       
  Demokrasiye sahip çikiyoruz   Krom Zenginlestirmede Türk Gelisimi ve Son Trendler, Madencilik Türkiye   Krom Cevheri ve Ferrokrom Fiyatlari Üzerinde Artan Çin Etkisi ve Sonuçlari - Madencilik Türkiye   Kasim 2011 Dünya Çelik Üretimi   Büyüyen Çin Paslanmaz Çelik Üretimi Nikeli Destekliyor   Yüksek Karbonlu Ferrokrom Fiyatlari Yükselecek – ETI KROM 
 
 Gizlilik Politikasi

Bu web sitesindeki bilgiler ve bazi dokümanlar güncelligini yitirmis olabilir. ETI KROM bu bilgileri güncelleyecegine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bazi dokümanlarda ileriye dönük görüs ve tahmini rakamlar yer almaktadir. Bunlar Sirket Yönetiminin gelecekteki duruma iliskin su andaki görüslerini yansitmaktadir ve belli varsayimlari içermektedir . Ancak gerçeklesmeler, ileriye dönük görüsleri ve tahmini rakamlari olusturan degiskenlerde ve varsayimlardaki gelisim ve gerçeklesmelere bagimli olarak farklilik gösterebilecektir.

ETI KROM yönetiminden izin alinmadikça hiçbir logo veya hak sahibi bulundugumuz bilgi üçüncü kisilerce baska ve / veya kötü amaçlarla kullanilamaz.

Bu web sitesi bilgilendirme amaciyla hazirlanmistir. Web-sitesinin ve içeriginin kullanimindan dogan zararlardan ETI KROM ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalisani sorumlu degildir.

  Fabrika Adresi: Bingol Karayolu 55.KM PK. 96, Elazığ, TÜRKİYE
  Tel : +90 424 627 80 04 (pbx) Faks : +90 424 627 84 33 E-posta : info@etikrom.com
  Genel Merkez : Meydan Sokak No:1 Beybi Giz Plaza Kat:3 34398 Maslak İstanbul,TÜRKİYE
  Tel : +90 212 290 30 80 (pbx) Faks : +90 212 290 30 81 E-posta : sales@etikrom.com
  ETİ KROM A.Ş | Copyright © 2010     Hukuki Şartlar | Gizlilik Politikası